Medarbejdere

Find Medarbejder

Søren Fuglsbjerg

Salg & netværk & Microsoft-fanboy
sf@komo.dk
TLF: +45 2182 8499

Henrik Dalgaard

Kreativ Chef, storyboard, projektledelse
henrik@komo.dk
TLF: +45 2137 6074

Jonathan Bennedsen

Lydproducer
jonathan@komo.dk
TLF: +45 2247 1346

Kim Thomassen

Lydproducer & booking & Regnskabs elev
kim@komo.dk
TLF: +45 2616 6040

Sonny Laudrup Vestergaard

Sonny L. Vestergaard

Managing Director KBH lyd & film
sonny@komo.dk
TLF: +452061 8642

Mads Bjerregaard

Kamera, producer & redigeringMoney Maker
mads@komo.dk
TLF: +454038 4732

Claus Curtz

Online markedsføringTroldmanden
cc@komo.dk
TLF: +45 5222 3230

Ole Viinberg

Musikproduktion & Lydproducer
ole@komo.dk
TLF: +45 2040 7701

Kasper Viinberg

Grafiker, Motion Graphics & SoMe
kasper@komo.dk
TLF: +45 5046 1413

Lasse Christensen

Online markedsføring & S
lc@komo.dk
TLF: +45 2654 8158

Lars Sørensen

Økonomi konsulent
bogholderi@komo.dk
TLF: +45 9642 6040

Kontakt os