Find Medarbejder

Morten Larsson

Lydproducer, idé & tekst
Morten@komo.dk
TLF: +45 2247 1346

Lasse Christensen

Online markedsføring & Knowledge Dealer
Lc@komo.dk
TLF: +45 2654 8158

Søren Fuglsbjerg

Salg & netværk & Microsoft-fanboy
Sf@komo.dk
TLF: +45 2182 8499

Kasper Viinberg

Kasper Viinberg

Musikproduktion & SoMe manager
Kasper@komo.dk
TLF: +45 5046 1413

Claus Brogaard

Lydproducer, idé & tekst
Claus@komo.dk
TLF: +45 5380 4020

Per Andersen

Kamera, producer & redigering
Per@komo.dk
TLF: +45 4291 8444

Lasse Enemark

Salg & marketing
Lasse@komo.dk
TLF +45 2092 0967

Kim Thomassen

Lydproducer & booking &  Regnskabs elev
Kim@komo.dk
TLF: +45 2616 6040

Ole Viinberg

Lydproducer & komponist
Ole@komo.dk
TLF: +45 2040 7701

Lars Sørensen

Bogholder
Bogholderi@komo.dk
TLF: +45 9642 6040

Kontakt os