Find Medarbejder

Lasse Enemark

Salg & marketing
lasse@komo.dk
TLF +45 2092 0967

Claus Brogaard

Lydproducer, idé & tekst
claus@komo.dk
TLF: +45 5380 4020

Kasper Viinberg

Musikproduktion & SoMe manager
kasper@komo.dk
TLF: +45 5046 1413

Lasse Christensen

Online markedsføring & Knowledge Dealer
lc@komo.dk
TLF: +45 2654 8158

Søren Fuglsbjerg

Salg & netværk & Microsoft-fanboy
sf@komo.dk
TLF: +45 2182 8499

Morten Larsson

Lydproducer, idé & tekst
morten@komo.dk
TLF: +45 2247 1346

Per Andersen

Kamera, producer & redigering
per@komo.dk
TLF: +45 4291 8444

Lars Sørensen

Økonomi konsulent
bogholderi@komo.dk
TLF: +45 9642 6040

Kim Thomassen

Lydproducer & booking &  Regnskabs elev
kim@komo.dk
TLF: +45 2616 6040

Ole Viinberg

Lydproducer & komponist
ole@komo.dk
TLF: +45 2040 7701

Claus Curtz

Online markedsføring
cc@komo.dk
TLF: +45 5222 3230

Kontakt os