Medarbejdere

Find Medarbejder

Morten Larsson

Lydproducer, idé og tekst
Morten@komo.dk
TLF: +45 2247 1346

Lasse Christensen

Online markedsføring & Tech Wizzard
Lc@komo.dk
TLF: +45 2654 8158

Søren Fuglsbjerg

Salg & Netværk
Sf@komo.dk
TLF: +45 2182 8499

Claus Brogaard

Lydproducer, idé og tekst
Claus@komo.dk
TLF: +45 5380 4020

Per Andersen

Kamera, producer og redigering
Per@komo.dk
TLF: +45 4291 8444

Lasse Enemark

Salg og marketing
Lasse@komo.dk
TLF +45 2092 0967

Kim Thomassen

Lydproducer, idé og tekst
Kim@komo.dk
TLF: +45 2616 6040

Ole Viinberg

Lydproducer og komponist
Ole@komo.dk
TLF: +45 2040 7701

Lars Sørensen

Bogholderi og booking
Bogholderi@komo.dk
TLF: +45 9642 6040

Kontakt os